Oh sa nuga, Jägala juga!


Kolmapäeval sai teoks järjekordne IDK "šokipiknik" Jägala joal. Esmakursuslasi oli 7: 3 eesti tüdrukut ja 4 välistudengist noormeest. Meie kursuselt oli enamus kohal. Ilm oli külmem kui eelmisel aastal, kuid suht talutav vahelduv pilvisus. Vett oli sel aastal vähem. Kosk mürises ja päike sätendas vee peal. Jaan polnudki ujumisrõngaid kaasa võtnud, aga see-eest pani ta jalga ameerika lipuvärvides ujukad. Eelmine kord jalutasime ülalt pangalt läbi jõe, seekord läksime maad pidi alla ja ujudes koopasse, kose taha. Välistudengid kilkasid ja ujusid edasi-tagasi kose alt läbi nagu oleks seda eluaeg teinud. Seda nähes ei suutnud ma enam pealtvaatajaks jääda. Võtsin julguse kokku ja…
Külma hauda sukeldudes, tundes, kuidas kosk vastu pead pekstes sind aina allapoole, 6 meetri sügavusse tahab suruda, on alguses hirm, kuid kiiremini, kui arvata oskasin, viskas kose surve mind vee peale ja juba ma ujusingi kalda poole. Vee all olin ainult 1 sekundi. Mulle hakkas see väga meeldima, nii kordasin tegevust veel üks kord: eelmise aasta eet ka. Pärast istusin kivil ja tundisn end kosemürinas väga koduselt. Päike paistis ning tuul peksis vett vastu keha. Eemale oli tekkinud vikerkaar.
Panime riidesse, jõime külarohtu ning sõitsime õnnelikena Tallinna. Hiljem KUKU kohvikus kakaotassi ääres tundus elu täitsa ilus.
Nüüd olen tõeline kunstnik.
 
Advertisements
Rubriigid: kunst. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Oh sa nuga, Jägala juga!

  1. ivar ütles:

    Huvitav kas Jägalal pilti ka kannatab teha, valgus on varahommikul kusagilt ülesvoolu poolt?

  2. ivar ütles:

    PS see siin on siis augusti alguses 11 aeg õhtul: http://ihvweb.net/blog/index.php?showimage=76

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s