Tim Asch, geenidoor, Naiselik vaist Hiinas ja Villa Verta uus elu


Eile sõitsime Ly ja Kadriga Tallinnast Tartusse Maailmafilmi festivalile. Ly oli põnevil, sest tahtis näha kuulsa antropoloogi Tim Aschi pedagoogilise suunitlusega filme. Sõitsime kella 8-se bussiga. Me polnud Kadriga tükk aega kohtunud ja nii rääkisin talle kaubamaja skandaalist ja paljust muust kuni Irina Palmini välja. Kogu seda esitlust kuulas aktiivselt kõrvaltoolil istuv noormees, kes oli mind juba trammis piilunud ning nüüd muudkui naeris. Tal oli kaasas suur prügikott ja ta sõitis Otepääle (seda ütlen vaatlusandmete põhjal).
 
Tim Ashi algus oli paljutõotav ja me vaimustusime Yanomamö hõimudest, kus inimesed meenutasid inimahve. Ax Fight inspireeris meid Ly’ga. Päeva lõpuks olime väsinud ja hakkasime arutama, mis suhted võisid olla Tim Aschi ja temaga koostööd teinud naiste Patsy Aschi ja Linda Connori vahel. Naeratus Naised olid elu ja tervise juures ning rääkisid lava peal pikalt, kuidas Tim on neid mõjutanud. Tim suri juba aastaid tagasi.
 
Täna hakkasin vabatahtlikult geenidoonoriks ja andsin polikliinikus 45 ml verd. Minult pole kunagi nii palju verd võetud. Vererõhk oli 115 ja 85. Nuuskpiiritus oli väga kange, aga lehmakese kommid head. Selle aja jooksul, kui ma seal istusin, tuli kaks meest end geenidoonoriks pakkuma ja üks neist nägi küll välja nagu asotsiaal. Ta väitis end olevat veredoonor!Üllatunud
 
Reet Varblaselt sain täna teada, et mu installatsioon Naiselik vaist on küll Hiinas näitusel "Piiririik", kuid ilma seapekita, mida olevat olnud raske saada. Hmhh, ma kahtlustasin, et ega see lihtne ole! Vähemalt olevat rehvid ja video paigas.Naeratus
 
Täna käisime Anne ja Sveniga notaris. Ostsime Annelt pool Valgemetsa Villa Vertat ja nüüd on kogu suvila minu ja Sveni oma.Päike Suvel hakkame seda remontima. Ly juba pakkus end tööle. Näib, et kõik kunstnikud tunnevad tungi töötada ja sportida värskes õhus, et tasakaalustada vaimset tegevust füüsilisega.
 
Mul on homme sünnipäev ja ma saan uue jalgratta, mis peab end tõestama suvisel rattamatkal.Kuum 
Advertisements
Rubriigid: Uudised ja poliitika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s