Appi, üksinda linnas!


Täna oli mul viimane traumapunktikülastus. Haigusleht lõpeb 1. jaanuaril. Areng on toimunud sammhaaval, mitte hüpetega. Alguses loobusin ühest kargust. Jõululaupäeval enne maale sõitu ostukeskuses avastasin, et see ainus kark segab mind ja et ilma karguta on palju kergem kõndida. Kusjuures sai jõululaupäeval kaks lubatud kuud operatsioonist. Arst oli täpselt ette ennustanud, et läheb kuni kaks kuud. OK, tegelikult pole jalg veel terve. On ikka kangem kui terve jalg, kohati lilla ning vahel ka paistes, aga ma saan vähemalt peaaegu ilma valuta sellele toetuda ning kui saapad on jalas, siis kergelt longates käia. Paljajalu lonkan rängemini. Arst soovitas suuremate koormuste puhul elastiksidet kasutada.

Taastusraviarst lõi rõõmust käsi kokku, kui karkudeta kabinetti jalutasin. Tänane trenn oli peaaegu juba nagu päris: 10 minutit kõndi ja 10 minutit rattasõitu. Jaanuaris tahan jõusaali tagasi minna. Kaks kuud on vahet olnud. Lihased on lõdvad ja keha on vormist väljas. Uskumatu, kuidas isegi vähene rasv ilma toonuses lihasteta kohe välja hakkab paistma! Sick Jälk. Ärge tulge ütlema, et naisel peabki rasva olema. Öaäaak!Baring teeth

Pärast tänast trenni võis tähelepanelik vaatleja mind Tartu kesklinnas komberdamas näha. Kummaline tunne oli üle kahe kuu korraga ihuüksi ja ilma karkudeta linnas olla. Vaatasin maailma uue pilguga. Kõikjale olid kleebitud HI-viiruse eest hoiatavad plakatid. Selgus, et ajal, mil ma luumurruga kodus istusin, oli AIDS vohama hakanud. Eesti Nokia- lõpuks ometi!

Head aastavahetust kõigile lugejaile!Party

Advertisements
Rubriigid: Tervis ja heaolu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Appi, üksinda linnas!

  1. Niper ütles:

    Huvitav kas keha võib võtta nagu kunstiteost?Vormid ju seda nagu savi suure vaevaga…

  2. Fideelia ütles:

    70ntel tekkis kehakunst, mille esimesed tähtsamad esindajad olid Gilbert ja Georg, kes pakkusid iseendid välja kunstiteostena. laiemalt võttes aga on minu meelest igasugune enda keha tahtlik eesmärgipärane mõjutamine omaette kunstivorm.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s