Uudiseid vanglast


Täna käisin jälle vanglas tavapärast kunstitundi andmas. Rääkisin ekspressionismist ning õpilased olid tööhoos, kui ukse vahelt piilus koristaja ning küsis, mis meil käsil on. Vanasti oli seal teine koristaja, aga see olevat vabadusse lastud. Uus koristaja on kasvult palju tugevam ja mõjub oma massiivse tahumatu peaga nagu suur buldog. Laskusime vestlusse, mille käigus selgitasin, mis vahe on moodsal ja kaasaegsel kunstil. Teema huvitas teda väga. Kui ta ukse pealt ära läks, rääkis grupi ainus eestlasest kinnipeetav, et tegemist oli ohtliku mõrtsuka Uuno Põdraga, kes olevat naisi vägistanud, tapnud ja keldrisse matnud. Üllatunud Kodus uurisin kohe järgi. Selgus, et see on tõsi:
Niisiis hakkab absrudiks kiskuma: kunagi ei tea, kelleks võib osutuda lihtne kunstihuviline koristaja, eriti kui tegemist on vanglaga. Oli ka häid uudiseid: kaks hiljuti vabanenud vangi olid usinasti minu isiknäitust "Mehe tee" vaatamas käinud. Naeratus
Vanglasse mitte puutuv uudis: olen rõõmus, kuna sain kulkalt toetust oma guerrilla plakatikunsti kursuse jaoks. Varsti saab seega plakateid trükkima asuda.
 
Advertisements
Rubriigid: kunst. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s