Lahingumöllust väljunu mõtted


I did it AGAIN. Naeratus Paistab, et mida iganes ma ka ei teeks, tõuseb sellest suurem või väiksem skandaal. Pean silmas oma eelmist blogisissekannet, mille avaldamiseks palus luba üks LGBT portaali Qiss toimetajatest. Selle loa ta ka sai ning lärm ei jäänud tulemata. Isegi, kui kirjutada ilma hinnanguid andmata ja nimesid nimetamata, et "paksud naised leemendasid", tunneb keegi end ära või käib see lihtsalt nõrgemate närvidega lugejatele üle jõu ning nad võtavad foorumis mu teksti vastu sõna, rääkides kui väga haiget ma sellega kellelegi võin teha ja kui jõhker oli minust peol chillimise asemel pidutsejaid analüüsida. Segaduses Mõni ei soovita mul edaspidi naistepeole tullagi. Vist ei tasugi- saan veel peksa. Silmapilgutus Kuigi, ega ma just suhkrust ja jahust tehtud ole. Löön vastu, kui vaja ja ma ei löö "nagu eit"! Lai naeratus 
 
On ütlematagi selge, et vaenulikke kommentaare lugedes pettusin LGBT inimestes ning tekkis kiusatus nende kooselude regullimise poolt antud allkiri kustutada. Miks peaksin võitlema selliste õiguste eest, kes mind ei salli? Õnneks sain ka fänne juurde. Postkasti potsatasid tänulike lugejate kirjad, kes julgustasid mind tulevikuski naistepidudel käima ja kirjutama. Naeratus Nagu üks Qissi mode kirjutas, ei tasu paari lolli lesbi pärast veel tervet seltskonda karistada.
 
Teooria ja praktika peavad käima käsikäes. Alles peol viibides sain aru, kui palju lesbisid ja küllap veel rohkem bi-sid Eestis tegelikult elab ja ega siis kõik kohal olnud. Enamus viibis mujal ja osad kindlasti kapis. Eesti valitsus on väga silmakirjalik, lükates LGBT inimeste kooselu reguleerimise seadust edasi, väites, nagu meil oleks tähtsamaid probleeme. Need kodanikud elavad hoolimata seadustest niikuinii koos ja kasvatavad lapsi, milleks pead liiva alla peita? Millega seda peitusemängu põhjendada, kui me pole isegi kristlik riik? Kõige ateistlikuma riigina EL-is võiksime kiiremini homokooselud seadustada. Jääb mulje nagu abielupaarid oleksid kadedad, et lisaks erisoolistele saavad ka samasoolised abielluda (või seaduslikult koos elada).
 
Teine tähelepanek, mille olen hiljaaegu teinud, on et paljud mehega abielus naised, kel enamasti juba üks või enam last, on jõudnud arusaamisele, et 70- grammise vorstijupi pärast pole mõtet tervet siga pidada. Lahti seletatuna ei paku kooselu mehega neile enam midagi erilist ja nad on purjetanud tädiranda, et kogeda hellust ja mõistmist, mida suudab pakkuda vaid teine naine. Kas on saabunud tagurpidi Vana-Kreeka? Naeratus Tollased mehed abiellusid naistega, kuid tõeliselt sügavat teineteisemõistmist, armastust ja naudinguid suutis mehele pakkuda ainult teine mees.
 
Mulle pakub hetkel siiski kõige suuremat naudingut lumi. Soovitan jõulude ajal palju õues liikuda! Häid pühi! Naeratus
Advertisements
Rubriigid: Meelelahutus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s